Výhodná služba určená domácnostem jménem Hospodyňka

Výhodná služba určená domácnostem jménem Hospodyňka - mytí oken
Výhodná služba určená domácnostem jménem Hospodyňka – mytí oken

Výhodná služba určená domácno- stem jménem Hospodyňka nabízí mimo běžného úklidu i rozšířené úklidové služby. Stálí zákazníci mohou snadno získat slevu až
20 %!

Hospodyňka pravidelně dochází do Vaší domácnosti a kromě běžného úklidu, jako je vysávání, vytírání podlah, utírání prachu, ometení pavučin se může věnovat i dalším činnostem. Dle Vašeho přání může odmrazit a vyčistit lednici, vyčistit sporák, vyžehlit prádlo, ošetřit nábytek, otřít lustry a ostatní svítidla, sundat a po vyprání opět pověsit záclony, uklidit ve skříních, knihovnách, kredencích, zalít nebo přesadit květiny apod.

U služby Hospodyňka používáme výhradně Vaše úklidové prostředky, vybavení a pomůcky. Neúčtujeme žádné cestovné. Minimální cena zakázky je 500 Kč. Službu poskytujeme pouze v Prostějově.

Sleva pro stálé zákazníky

Výhodná služba určená domácnostem jménem Hospodyňka - úklid kuchyně
Výhodná služba určená domácnostem jménem Hospodyňka – úklid kuchyně

Pro zákazníky využívající pravidelně naší službu máme připraven bonus ve výši 10, 15 a 20 % na službu mytí oken v rámci služby Hospodyňka.

Sleva se vztahuje i na službu hloubkové čištění koberců extraktory.

První čištění koberců nebo mytí oken je za běžnou cenu. Při druhém provedení činí sleva 10 %, při třetím 15 % a při dalších je sleva 20 %.

Pokud služby, na které se vztahuje sleva nevyužijete během následujících 6ti měsíců, sleva se vynuluje.


Zavřít Tisknout