Aromaprogram jako přidaná hodnota kvalitních úklidových služeb

Podnět

Vůně je smyslový vjem navozující dobrou pohodu. „Předtucha“ nedalekého sociálního zařízení v nás příjemné pocity nevzbudí. K pohodě nepřispěje ani zakouřená místnost. I proto je součástí naší nabídky aromaprogram, který zahrnuje vůně, včetně antitabákových a neutralizátory pachu.

Nabízíme veškeré druhy aromatických doplňků a vůní

Aromaprogram jako přidaná hodnota kvalitních úklidových služeb
Aromaprogram jako přidaná hodnota kvalitních úklidových služeb

Již dlouhou řadu let nabízíme veškeré druhy aromatických doplňků a vůní. Při jejich výběru je prvořadým rozhodnutí, zda-li chceme prostor doladit (dovonět), nebo zda-li zároveň potřebujeme neutralizovat nepříjemné pachy.

Dalším faktorem pro výběr je charakteristika a velikost prostoru, kde chceme aromaprogram použít.

Elektronické dávkovače jsou od jednoduchých, které zvládají po zapnutí dodržovat pouze nastavené intervaly, přes takové, které respektují světlo a tmu (ve tmě jsou automaticky vypnuté, až po plně programovatelné na každý den v týdnu, nebo dávkovače opatřené pohybovým čidlem. Jednoznačně nejpoužívanějším je elektronický dávkovač, který lze díky své univerzálnosti nasadit prakticky kamkoliv.

Vůně

Při výběru z nepřeberného množství různých vůni je vhodné zvážit i jejich kvalitu. Ceny náplní do elektronických dávkovačů začíná od několika desítek a končí u několika set korun. Levné náplně jsou vždy syntetické. Od cca 200 Kč bývají náplně kombinované či přírodní. Pro aromaterapii se používají náplně přírodní.

 Nadřazená stránka